szukaj
Droga Mamo,
Czy zastanawiałaś się kiedyś...
jaki najwspanialszy prezent możesz ofiarować Twojemu dziecku i Twojej rodzinie? Podarunek, który będzie trwalszy niż śliczne ubranka i kolorowe zabawki? Coś, co zachwyci Twoich bliskich za kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat?

Zatrzymaj się na chwilę i zobacz, jak inne Mamy, dzięki wzajemnej motywacji rozwijają swoje umiejętności i, tym samym ofiarowują swoim bliskim najpiękniejszy prezent: uwiecznienie najważniejszych dla nich chwil.

http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/zobacz-jak-mozesz-fotografowac-swoje-dzieci-na-kursach.html

Kurs "Wprowadzenie do fotografii dla Mam" pokaże Ci świat fotografii dziecięcej i otworzy przed Tobą wiele możliwości. Akademia Fotografii Dziecięcej to szkoła, której największą wartością jest społeczność 1500 Mam z całej Polski i z zagranicy. Mam na różnym poziomie umiejętności. Mam, które są tak samo zapracowane, jak Ty.

Dzięki kursom możesz się rozwijać i spełniać w swoim domu. W czasie, który najbardziej Ci odpowiada. Z obserwacji postępów Mam Akademii wynika, iż kursy w domu są najskuteczniejszą formą nauki. Akademia prowadzi także warsztaty stacjonarne.
_______________________

Wpisując w formularzu rejestracji kod: fotomama05a, otrzymasz 5% rabatu na kurs!

autor: Akademia (dodane 2012-07-03)odwiedź nas
fb
copyright © 2010-2014 zawodMAMA.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu