szukaj
Nigdy nie jest za późno na zmianę w życiu zawodowym
Odczuwasz brak satysfakcji z pracy i motywacji do działania, znudzenie, zastój? Nie ma co czekać, czas przygotować się do zmian w życiu zawodowym i otworzyć na podjęcie nowych wyzwań. Wiosna to idealny czas na rozwinięcie ścieżki kariery w upragnionym kierunku.

Jeśli chcemy coś zmieniać musimy zacząć od zaraz. Stojąc przed decyzją o zmianie zawodu należy wziąć pod uwagę wiele aspektów i zaplanować działania krok po kroku. Można spróbować samemu zmierzyć się z takim wyzwaniem, albo skorzystać z pomocy profesjonalisty.
Czy słyszeliście już o coachingu kariery – metodzie pracy nad potencjałem zawodowym człowieka? Współczesny coaching narodził się w latach 90-tych. Jego nowe znaczenie zostało zapożyczone
ze świata sportu. Dziś coaching, jest jedną, z bardziej cenionych metod rozwoju zawodowego
na świecie. Opiera się na pracy zgodnej z wartościami, potrzebami i umiejętnościami człowieka.
„Każdy ma jakiś pomysł na siebie. Moją rolą jest tylko odblokować potencjał i sprawić, aby taka osoba popatrzyła na siebie z zupełnie innej, nowej perspektywy” – tak mówi o swojej pracy Edyta Jagodzińska-Pawluk, trener biznesu i rozwoju osobistego, coach, właścicielka firmy szkoleniowej.
„W coachingu kariery nie ma znaczenia, kim się dotąd było, można być, kim się zechce. Taka wiara, daje wielką siłę do działania” – dodaje.
W ramach wiosennego programu „Perpetua w 4 oczy”, promującego metodę coachingu zawodowego, przez cały maj można skorzystać z 60-minutowej, bezpłatnej indywidualnej sesji coachingowej z Edytą Jagodzińską-Pawluk. Warto skorzystać z tej niecodziennej oferty, aby poznać metodę pracy i możliwości, jakie otwiera przed klientem.
Informacja i zgłoszenia: Edyta Jagodzińska-Pawluk, www.perpetua.pl, e-mail szkolenia@perpetua.pl, Tel. 609 546 647.
nati (dodane 2012-04-25)

odwiedź nas
fb
copyright © 2010-2014 zawodMAMA.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu