szukaj
Jedyna taka w Polsce szkoła – Akademia Fotografii Dziecięcej ma zaszczyt zaprosić Mamy z całej Polski na kurs „Wprowadzenie do fotografii dla Mam”. Bez wychodzenia z domu i… w promocyjnej cenie!

Już 29 czerwca (piątek) o godz. 20.00 wyruszymy w fascynującą podróż po świecie fotografii dziecięcej. Specjalnie dla Kobiet, które wykonują zawód: Mama, mamy kod promocyjny, który należy wpisać w formularzu rejestracji: fotomama04a.

Dlaczego Akademia Fotografii Dziecięcej?

Internetowe kursy fotografii dla Mam organizowane przez Akademię to wyjątkowy projekt – odpowiedź na to, czego do tej pory brakowało zapracowanym Mamom, które marzą o rozwijaniu swoich pasji. Warsztaty mają na celu wykształcić umiejętności fotograficzne od podstaw aż do poziomu profesjonalnego. Akademia Fotografii Dziecięcej to społeczność Mam, która nawzajem się wspiera i mobilizuje. Jest tutaj już 1500 Mam! Zobacz ich opinie na temat kursów:
http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/Szkola-fotografii-dla-Mam/Informacje-o-kursach/najnowsze-opinie-mam-na-temat-kursow-internetowych.html

Cenimy sobie profesjonalne i indywidualne podejście instruktorów. Dlatego tylko z takimi osobami się u nas spotkasz. Zawsze będziesz mogła liczyć na ich pomoc i cenne wskazówki.

Czy kurs internetowy to rzeczywiście dobry pomysł?

Doświadczenie nam pokazuje, że tak. Najlepszym rozwiązaniem dla początkującej Mamy – fotograf jest nauka w domowym zaciszu, ze swoim dzieckiem. Rezultaty? Wystarczy popatrzeć. Oto przykładowe prace, wykonane przez Absolwentki Akademii Fotografii Dziecięcej:
http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/swiat-prezentacji-akademii-fotografii-dzieciecej.html

Czego się nauczysz?

Treści zawarte w kursach, natychmiast będziesz mogła wykorzystać w praktyce. Z kursu „Wprowadzenie do fotografii dla Mam” dowiesz się:
-jak unikać poruszonych i nieostrych zdjęć dzieci,
-jak fotografować w naturalnym świetle (bez użycia lampy błyskowej!),
-z jakich perspektyw najlepiej fotografować dziecko,
-jak właściwie kadrować zdjęcia dzieci,
-jak prawidłowo wykorzystywać tło, plany i elementy otoczenia do kompozycji fotografii,
-jak robić zaskakujące portrety dzieci,
-i wiele, wiele innych cennych rzeczy, o które zapytasz Twojego Instruktora.
W jaki sposób się zarejestrować?

Szczegółowe informacje na temat terminów, opisów poszczególnych kursów oraz rejestracji znajdziesz na stronie: http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/
Ze względu na dużą ilość zainteresowanych kursami, zapisy są prowadzone na bieżąco. UWAGA! Wpisując w formularzu rejestracji ten kod: fotomama04a, otrzymasz 5% rabatu na kurs!

autor: Akademia (dodane 2012-06-23)odwiedź nas
fb
copyright © 2010-2014 zawodMAMA.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu