szukaj


miś

Kochane Mamy!
Waszym Pociechom życzymy radości i uśmiechu każdego dnia.
Beztroskiego dzieciństwa, słoneczka na każdym etapie życia.
Niech żyją 100 lat!!!

nati (dodane 2013-06-01)

26.05.2013


Tylko jeden jest dzień taki, tej wiosny...
Dzień ciepły, słoneczny, czuły i radosny...
Bo przecież tylko jedną Mamę - mamy...
I właśnie Ją najbardziej kochamy!

nati (dodane 2013-05-26)

Amelka

Historia Amelki
Po pierwszych badaniach przesiewowych nie mieliśmy jeszcze świadomości, że nasza córeczka ma niedosłuch. Uspokajano nas, że wynik dodatni badania może być związany na przykład z zaleganiem płynu poporodowego i nie ma żadnego ryzyka. Mamy już czteroletnie dziecko, u którego słuch rozwija się idealnie. Poza tym, w naszych rodzinach nie ma obciążeń genetycznych, a ciąża i poród przebiegały prawidłowo. Dlatego zalecono nam wykonanie powtórnych badań za trzy miesiące.
Kolejne badanie również nie wykluczyło niedosłuchu, więc zlecono wykonanie badania ABR, gdy Amelka skończy 6 miesięcy.
W wieku 6 miesięcy ostatecznie zdiagnozowano ubytek słuchu u dziecka. Wówczas trafiliśmy do Specjalistyc... [zobacz więcej]

nati (dodane 2013-03-02)

mama w pracy

Polityka prorodzinna w krajach europejskich jest zróżnicowana – zależy od sytuacji gospodarczej i specyfiki kulturowej danego państwa. Jednak w obliczu ciągle notowanego niżu demograficznego jej znaczenie konsekwentnie rośnie. Dowiedz się, na jakie przywileje mogą liczyć rodzice w różnych krajach Starego Kontynentu i pomóż sprawdzić, jak ta sytuacja wygląda w Polsce!
Francja przyjazna rodzicom
Francja to kraj sprzyjający rodzicielstwu. Najlepszy tego dowód to liczba urodzeń, która jest tu najwyższa w Europie (według tzw. współczynnika TFR ). Statystycznie rzecz biorąc, na każdą Francuzkę przypada dwoje dzieci. Urlop macierzyński jest oczywiście płatny, ale mamy wcale nie zostają z dziećmi... [zobacz więcej]

nati (dodane 2013-03-02)

Agata

Agata Długokęcka, lat 27 i pół. Od siedmiu lat chora na Sm. Jej życie potoczyło się na tyle szczęśliwie, że ma kochającego męża i dwójkę małych przesłodkich dzieci. Niestety choroba coraz bardziej ją osłabia.
Diagnoza, którą ostatnio usłyszała była prawie jak wyrok: choroba przeszła w fazę postępującą. Można ten postęp zahamować, ale leki kosztują miesięcznie 8tys zł...
Agata nie traci siły ducha i wiary we wspólną przyszłość rodziny. Poświęca się wychowywaniu dzieci, czerpiąc z małych codziennych radości energię do życia.
Aby sprawnie funkcjonować, Agata potrzebuje naszej pomocy. Dlatego zbieramy siły i dobre chęci ze wszystkich możliwych źródeł. Każdy gest dobrego serca jest na wagę złota. [zobacz więcej]

nati (dodane 2013-02-26)

niedoskonalamama.pl

W moim przypadku praca od... do... zupełnie zdezorganizowałaby życie rodzinne – ze względu na alergię pokarmową, nie mogę tak po prostu zapisać dzieci do żłobka, zresztą wcale bym tego nie chciała. Pracuję jako copywriter dla agencji marketingu internetowego, dzięki czemu mogę odkładać na emeryturę, inwestując w prywatny fundusz, a także dołożyć się do domowego budżetu. Czasem wpada zlecenie dla portali parentingowych, a całkiem niedawno pokusiłam się o stworzenie własnego miejsca w Sieci.

Założony przeze mnie portal www.niedoskonalamama.pl wyrósł z bloga, który początkowo był sposobem na pozbycie się frustracji i podzielenie doświad... [zobacz więcej]

nati (dodane 2013-02-01)

partybazaar

Jestem mamą 6-letnich bliźniaków, chłopca i dziewczynki.
Od kilku lat chciałam prowadzić własną firmę, ale brak mi było odwagi na to aby skoczyć na głęboką wodę, zrezygnować ze stałej pensji i nie mieć gwarancji na to czy i kiedy uda mi się rozwinąć skrzydła.

Dwa lata temu okazało się, że nie mam innego wyjścia, bo w wyniku zwolnień grupowych straciłam pracę w dużej korporacji.
Dla mnie rozpoczął się nowy ciekawy etap w życiu na realizację czegoś, na co nigdy nie miałam odwagi - własna firmę.

Postanowiłam złożyć wniosek o dotację na założenie własnej firmy i taką dotację otrzymałam.

Pomysł, to sklep internetowy [zobacz więcej]

adres strony: www.partybazaar.pl
nati (dodane 2013-01-08)

SIS


Gdy przyszedł na świat Mały Szkrab Aleks moje życie wywróciło się do góry nogami... ciągłe nie przespane noce i płacz... i gdy wszystko zaczęło się normalizować zaczęłam czuć, że czegoś mi brakuje. I bach nagle wiadomość, że nie mam po co wracać do pracy bo mnie zwolnią:/. Ale może to dobrze bo bez tego bodźca może nie powstało by Bracelet by SIS. Gdzie mogę tworzyć swoje małe dzieła a przy tym mam czas dla wspaniałego synka . Dlatego wszystkie mamuśki nie bójcie się zmian i do dzieła!

Odwiedź i polub profil na facebook'u: [zobacz więcej]

nati (dodane 2013-01-04)

2013


Drogie Mamy!
W 2013 roku życzymy Wam dużo uśmiechu, optymizmu i cierpliwości. Przyszłym Mamom przede wszystkim wspaniałych, niezapomnianych pierwszych chwil macierzyństwa, a doświadczonym Mamom skutecznego łączenia pracy zawodowej z wychowywaniem dziecka.
redakcja portalu www.zawodmama.pl

nati (dodane 2013-01-03)

kosz


Drogie Mamy!

Nie wiemy, czy wiecie ale adres internetowy naszego portalu dumnie (mamy nadzieję :)) na swoich koszulkach nosi drużyna STOSUNKOWODOBRYCH ligii 3lk.pl. Wszystkim zawodnikom i trenerowi życzymy POWODZENIA!

nati (dodane 2012-10-26)

odwiedź nas
fb
copyright © 2010-2014 zawodMAMA.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu